Näkemykselliset asiantuntijamme.

Ihmiset tekevät yrityksen. Mekään emme olisi mitään ilman timanttista tiimiä, jonka rohkeus, näkemys ja aito ilo näkyvät ja tuntuvat tavassa, jolla teemme työtämme ja kohtaamme asiakkaita.

Minttu Murtomäki

CEO, partner / Näkemyksiä & inspiraatiota
minttu.murtomaki@mbe.fi
+358 40 778 0020

Johanna Heinonen

Asiakkuuspäällikkö / Näkemykset, ideat, some, projektinhallinta
johanna.heinonen@mbe.fi
+358 44 553 5175

Antti Pohja

Viestintästrategi
antti.pohja@mbe.fi
+358 50 558 5955

Aino Pokela

Sisältöstrategi
aino.pokela@mbe.fi
+358 445 780 021

Essi Virtanen

AD / Visuaalinen näkemys, infografiikka, videot, digitaaliset ratkaisut
essi.virtanen@mbe.fi
+358 44 722 0232

Jaakko Kivineva

Marketing Analyst
jaakko.kivineva@mbe.fi
+358 44 756 1554

Jarkko Järveläinen

Junior AD
jarkko.jarvelainen@mbe.fi
+358 447 220 233

Larissa Korpela

Projektikoordinaattori, trainee
larissa.korpela@mbe.fi
+358 35 233 200

Minn Tausta

AD / Visuaalinen näkemys, digitaaliset ratkaisut
minn.tausta@mbe.fi
+358 44 722 0231

Merja-Leena Alenius

Omistaja, hallituksen puheenjohtaja
merja-leena.alenius@mbe.fi
+358 40 5233 222

Asiantuntijaverkostoomme kuuluvat