Näkemykselliset asiantuntijamme.

Ihmiset tekevät yrityksen. Mekään emme olisi mitään ilman timanttista tiimiä, jonka rohkeus, näkemys ja aito ilo näkyvät ja tuntuvat tavassa, jolla teemme työtämme ja kohtaamme asiakkaita.

Minttu Murtomäki

CEO, partner / Näkemyksiä & inspiraatiota
minttu.murtomaki@mbe.fi
+358 40 778 0020

Essi Virtanen

AD / Visuaalinen näkemys, infografiikka, videot, digitaaliset ratkaisut
essi.virtanen@mbe.fi
+358 44 722 0232

Katja Keinänen

Sisältö- ja markkinointisuunnittelija / Strateginen näkemys, luovat sisällöt
katja.keinanen@mbe.fi
+358 44 776 5476

Pekka Hamberg

Omistaja, suunnittelujohtaja / Strateginen näkemys
pekka.hamberg@mbe.fi
+358 50 3839 010

Johanna Heinonen

Asiakkuuspäällikkö / Näkemykset, ideat, some, projektinhallinta
johanna.heinonen@mbe.fi
+358 44 553 5175

Lotta Soininen

Myynti ja kampanjasuunnittelu, Suosittelumedia Hopottajat
lotta.soininen@hopottajat.fi
+358 44 236 3261

Anton Mäkelä

Trainee / projektinhallinta, some
anton.makela@mbe.fi
+358 3 5233 200

Merja-Leena Alenius

Omistaja, hallituksen puheenjohtaja
merja-leena.alenius@mbe.fi
+358 40 5233 222

Minn Tausta

AD / Visuaalinen näkemys, digitaaliset ratkaisut
minn.tausta@mbe.fi
+358 44 722 0231

Raita Ampuja

Junior AD / Visuaalinen viestintä ja multimediatuotanto
raita.ampuja@mbe.fi
+358 44 722 0233

Asiantuntijaverkostoomme kuuluvat