Näkemykselliset asiantuntijamme.

Ihmiset tekevät yrityksen. Mekään emme olisi mitään ilman timanttista tiimiä, jonka rohkeus, näkemys ja aito ilo näkyvät ja tuntuvat tavassa, jolla teemme työtämme ja kohtaamme asiakkaita.

Minttu Murtomäki

CEO, Brändikonsultti, partneri / Näkemyksiä & inspiraatiota
minttu.murtomaki@mbe.fi
+358 40 778 0020

Johanna Heinonen

Asiakkuusjohtaja / Näkemykset, strategiat, tuloksellinen markkinointi
johanna.heinonen@mbe.fi
+358 44 553 5175

Antti Pohja

Viestintästrategi, partneri
antti.pohja@mbe.fi
+358 50 558 5955

Essi Virtanen

AD / Visuaalinen näkemys, infografiikka, videot, digitaaliset ratkaisut
essi.virtanen@mbe.fi
+358 44 722 0232

Toni Puukari

Digimarkkinoinnin asiantuntija
toni.puukari@mbe.fi
+358 44 491 5753

Eveliina Ventilä-Haarala

Sisältöstrategi
eveliina.ventila@mbe.fi
+358 44 578 0021

Jani Uhrman

Sisältöstrategi
jani.uhrman@mbe.fi
+358 44 509 9958

Nenna Lehtonen

Oppari työn alla :)
nenna.lehtonen@mbe.fi

Laura Virtanen

AD, junior
laura.virtanen@mbe.fi
+358 44 493 9612

Merja-Leena Alenius

Omistaja, hallituksen puheenjohtaja
merja-leena.alenius@mbe.fi
+358 40 5233 222

Asiantuntijaverkostoomme kuuluvat