Ota rohkeasti yhteyttä, mikäli haluat kuulla lisää palveluistamme!

 

Me osaamme varmasti auttaa sinua. Mikäli haluat tutustua tarkemmin asiantuntijoihimme, löydät meidän esittelyt täältä.



Minttu Murtomäki
CEO, partneri / Näkemyksiä & inspiraatiota
+358 40 778 0020
minttu.murtomaki@mbe.fi


Johanna Heinonen
Asiakkuusjohtaja / Näkemykset, ideat, tuloksellinen markkinointi
+358 44 553 5175
johanna.heinonen@mbe.fi


Antti Pohja
Viestintästrategi, partneri
+358 50 558 5955
antti.pohja@mbe.fi


Jaakko Kivineva
Marketing Analyst
+358 44 756 1554
jaakko.kivineva@mbe.fi


Eveliina Ventilä
Sisältöstrategi
+358 44 578 0021
eveliina.ventila@mbe.fi


Jani Uhrman
Sisältöstrategi
+358 44 509 9958
jani.uhrman@mbe.fi


Essi Virtanen
AD / Visuaalinen näkemys, infografiikka, videot, digitaaliset ratkaisut
+358 44 722 0232
essi.virtanen@mbe.fi


Toni Puukari
Digimarkkinoinnin asiantuntija
+358 44 491 5753
toni.puukari@mbe.fi

+358 40 778 0020
Vesijärvenkatu 25b
15140 Lahti
Katso kartalta