Ota rohkeasti yhteyttä, mikäli haluat kuulla lisää palveluistamme!

 

Me osaamme varmasti auttaa sinua. Mikäli haluat tutustua tarkemmin asiantuntijoihimme, löydät meidän esittelyt täältä.



Minttu Murtomäki
CEO, partner / Näkemyksiä & inspiraatiota
+358 40 778 0020
minttu.murtomaki@mbe.fi


Johanna Heinonen
Asiakkuuspäällikkö / Näkemykset, ideat, some, projektinhallinta
+358 44 553 5175
johanna.heinonen@mbe.fi


Antti Pohja
Viestintästrategi, partner
+358 50 558 5955
antti.pohja@mbe.fi


Katri Auvinen
Projektikoordinaattori
+358 44 722 0231
katri.auvinen@mbe.fi


Aino Pokela
Sisältöstrategi
+358 445 780 021
aino.pokela@mbe.fi


Jaakko Kivineva
Marketing Analyst
+358 44 756 1554
jaakko.kivineva@mbe.fi


Senni Kunnas
Sisältöstrategi
+358 400 705 866
senni.kunnas@mbe.fi


Jani Uhrman
Sisältöstrategi
+358 44 5099 958
jani.uhrman@mbe.fi


Essi Virtanen
AD / Visuaalinen näkemys, infografiikka, videot, digitaaliset ratkaisut
+358 44 722 0232
essi.virtanen@mbe.fi


Jarkko Järveläinen
Junior AD
+358 447 220 233
jarkko.jarvelainen@mbe.fi

+358 3 5233 200
Vesijärvenkatu 25b
15140 Lahti
Katso kartalta